Ziemassvētku filmas

Vislabākā lieta par Ziemassvētku filmām ir tas, ka visa ģimene var tās skatīties kopā. Šīs filmas ir īpaši izveidotas, lai tās varētu baudīt gan bērni, gan pieaugušie. Es gribu, lai visi baudītu svētku garu ne tikai Ziemassvētku laikā, bet visu gadu ar šīm ģimenes filmām. Tāpēc es apkopoju Ziemassvētku filmu sarakstu, kas ietver, vienas no labākajām visu laiku Ziemassvētku filmām. Šis saraksts ir īpaši izveidots visai ģimenei, tādēļ, ja Jūs meklējat filmas, kas vairāk ir paredzētas pieaugušajiem, šis saraksts var nebūt piemērots Jums.

Ziemassvētki

Zvaniņš skan. Man patīk šī filma, jo tā sniedz pamācības visiem vecākiem, kas to skatās. Ziemassvētku filmas parasti ir paredzētas, lai mācītu bērniem par šo svētku patieso nozīmi, taču patiesībā ir daudz pieaugušo, kam vajadzīgs tas pats atgādinājums. Stāsts ir gan mīļš, gan humoristisks. Es uzskatu, ka ikviens var baudīt šo filmu.

Santa Klauss. Šī filma atšķiras no lielākās daļas Ziemassvētku filmu, ko esmu redzējis. Bērniem patiks šīs filmas fantāzijas aspekts, bet pieaugušie var atrast humoru pamatā esošajā stāstā. Šī ir lieliska ģimenes filma jebkurā gadalaikā.

Viens pats mājās. Šī filma ietver praktisku joku izmantošanu, lai noķertu zagļus. Man patīk radošums, kas tika izmantots, izstrādājot praktiskos jokus. Šajā filmā tiek izmantota ļoti tīra humora izjūta, kas ir piemērota visām vecuma grupām. Gan vecāki, gan bērni vēlēsies skatīties šo filmu atkal un atkal. Šī filma ir brīnišķīga mūžīgā klasika. Tā sniedz mācības un smieklus visai ģimenei.

Brīnums 34. ielā. Šī filma ir klasiska un iedvesmo mūsu labo pusi. Ja Jūs meklējat iedvesmojošu filmu, kas patiešām var atdzīvināt svētku garu, tad tā ir filma, kuru Jūs meklējat.

Elfs. Šī ir vēl viena Ziemassvētku komēdija, kas piedāvā smalku pieaugušo humoru, izklaidējot visu ģimeni.

Grinčs, kurš nozaga Ziemassvētkus. Šis stāsts vienmēr ir bijis viens no labākajiem Ziemassvētku stāstiem. Šīs filmas rimeiks ir pārsteidzošs. Es skatos šo filmu ar saviem bērniem katru Ziemassvētku sezonu, un tā joprojām ir lieliska gadu no gada.

Ziemassvētku stāsts. Šajā filmā ir kaut kas, kas uzrunā katru paaudzi, tādēļ tā vienmēr ir bijusi aktuāla un nenoveco. Šī filma ir jāredz visiem, kas svin Ziemassvētku brīvdienas.

Alvins un burunduki. Lai gan tā nav tradicionāla Ziemassvētku filma, tā ietver svētku garu. Šī filma ir lieliska visu cauru gadu.

Jaunumi

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *