Iznomāt filmas internetā

Vēlies iznomāt filmas internetā? Ir pienācis laiks iznomāt filmas internetā!

Kāpēc? Tā vietā, lai dotos uz veikalu, te ir daži iemesli, kādēļ labāk filmas ir iznomāt internetā!

TVJa Jūs nomājat filmas internetā, izmantojot tūlītēju filmu straumēšanu vai DVD, Jūs parasti varat piekļūt no dažiem tūkstošiem līdz pat 100,000 filmām un seriāliem. Iespējams, ka Jūsu vietējais videonomas veikals nevar piedāvāt šāda veida izvēli.

Visos gadījumos, izņemot dažus retus izņēmumus, vēlamā filma vienmēr ir pieejama internetā. Filmu straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix, neierobežo to, cik abonentu vienlaicīgi skatās atsevišķas filmas.

Ja Jūs iznomājat filmas tiešsaistē, šīs mājaslapas parasti piedāvā dažādus abonēšanas plānus, kas atļauj vairāku DVD nomu, dažus pat neierobežotus par ikmēneša maksu, kas ir mazāka par 10 eiro. Pat ja Jūs nomājat filmas tikai tiešsaistē tikai divas reizes mēnesī, Jūs jau varat ietaupīt. Izmantojot tūlītējus video straumēšanas pakalpojumus, standarta plāni ir pieejami par apmēram 7 eiro + mēnesī vai, ja izvēlaties vienu nomas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, iTunes vai YouTube, Jūs parasti maksāsiet no EUR 0,99 līdz EUR 3,99 par vienas filmu nomu.

Veikals, kur iegādāsieties filmu DVD nekad nebūs tik vienkārši pieejams kā tad, kad iznomāsiet filmas internetā. Galvenais ir tas, ka iegādājoties vai meklējot filmas, ko iznomāt internetā, Jums nekad nevajadzēs iziet no mājas, lai noskatītos Jūsu mīļāko filmu. Un tiešsaistes filmu nomas pakalpojumu sniedzēji ir atvērti visu diennakti, tas nozīmē, ka Jūs varat iegūt filmas savā īpašumā, kad vien vēlaties, dienā vai naktī. Tūlītējie video straumēšanas pakalpojumi ļauj Jums izvēlēties filmu un sākt to skatīties uzreiz.

Jaunumi

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *