Filmas tad un tagad

Ne tik tālā pagātnē bija laiks, kad ceļojums uz vietējo video veikalu kopā ar ģimeni bija iknedēļas vai ikmēneša notikums. Ja Jums paveicās un Jūsu apkaimē bija lielāks videonomas veikals, kuram bija vairākas jauno filmu kopijas un tūkstošiem DVD, Jums nebija problēmu atrast filmas, kas piemērotas visiem. Bet ir dažas lietas, kas kopš šīm dienām ir mainījušās un kuru dēļ videonomas veikali ir izgājuši no modes un vairs nav vajadzīgi.

Varbūt ir pienācis laiks iznomāt filmas internetā?

Auto

Nekādu kavētu maksājumu – nekad! Tas ir ļoti svarīgs aspekts. Kad Jūs iznomājat filmas internetā no video straumēšanas pakalpojumu mājaslapām, Jums parasti ir 30 dienas laika, lai sāktu skatīties iegādāto filmu un 24 līdz 48 stundas, lai skatītos to tik bieži, cik vēlaties. Pēc šī laika beigām filma tiek automātiski izdzēsta no Jūsu nomas bibliotēkas. Ja iznomājat filmas no neierobežota abonēšanas pakalpojumu sniedzēja, piemēram, Hulu, Amazon un citi, tad nav ierobežojumu tam, cik reizes skatāties filmu, un Jums nekad nav jāatceras to atdot. Nomājot filmas ar pasta sūtījumu starpniecību, arī tām nav noteiktu termiņu vai kavējuma naudas. Tā vietā viņi parasti ierobežo to, cik daudz DVD filmas Jūs varat īrēt vienā reizē. Jūs varat glabāt tās pie sevis vairākas dienas, nedēļas vai mēnešus un nosūtīt tās atpakaļ, kad esat beiguši tās skatīties. Tas ir īpaši noderīgi, nomājot bērnu filmas, jo mēs visi zinām, ka bērni mēdz skatīties vienu un to pašu filmu vairākas reizes dienā vairākas dienas no vietas.

Jūsu vietējā video veikalā parasti būs siena vai sadaļa, kas veltīta jaunajiem izlaidumiem. Pārējais filmu katalogs tiks vai nu organizēts alfabētiskā secībā, vai pēc žanra, vai nenoteiktā kārtībā. Filmu nosaukumu pārlūkošana var aizņemt stundas, ja neesat pārliecināti par to, ko gribat skatīties. Kad Jūs iznomājat filmas internetā, visi pakalpojumu sniedzēji piedāvā ērti lietojamas tīmekļa vietnes, kas ļauj Jums meklēt filmas pēc alfabēta, pēc žanra, pēc gada, pēc režisora, pēc aktiera, pēc reitinga un daudz kā cita. Filmu vai tv kanālu skatīšanās internetā ir daudz ērtāka.

Jaunumi

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *